| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Joc Metin2 Lunaris, am o problema, cum fac sa nu-mi mai esueze itemele in draci? ex : o arma de 245 +8 mia esuat la +9 de vreo 13 ori a 14 oara a a reusit, alta mia esuat de vreo 5 ori, armura la fel de vreo 4-5 ori, mrg am reusit sa le fac +9, Stiti un bug, ceva? sa nu mai esueze de atatea ori [Cand dau UPGRADE-ul la itm folosesc Metal Magic ],

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Nu exista nimic ca sa te ajute sa faci itemele + prostiile alea cu sa fii pe ch4 si sa stai pana da fieraru de 4 ori in chestia aia pe care o tine is prostii
Deci si eu am jucat pe Lunaris si esua in prostie
Daca pe server nu ii facut ca sansa de succes sa fie mai mare cum ii si la exp sau la yang nu ai cum sa faci
Nu exista buguri
Bft!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trebuie uase de peste si sa ai multi bani dupa asta se ia fieraru asa am facut si eu si nu mia esuat FUNDA?