| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Joc metin2 ro pe taurus si de la ultima menteneanta 25.09. 2013 nu mai ma pot conecta pe taurus (doar pe taurus pe celalte servare merge) imi da Eroare la conectare.Am reinstalat metinul de mai multe ori..Ma puteti ajuta va rog frumos?

3 răspunsuri:
| lllPauLlllCostylll a răspuns:

Tot nu merge. sad

| qRandyOrton a răspuns:

Du-te in start,da click dreapta pe computer, pe properies si du-te la advanced system settings,dupa dai pe primul settings, si dai la Data execution Prevention, pe urma dai pe add., si selectezi metinu, la urma dai apply si ok

| qRandyOrton a răspuns:

Dar daca nici acu nu merge dai pe metin2 click drepta si dai pe run as administratorwinking. Funda?