| AndreyCristian1999 a întrebat:

Salut, joc metin2ro si altii se plang ca le-au fost sparte conturile printre care si mie. Daca puteti sa-mi dati si mie un site cu hack de spart conturi va rog.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu exista hack-uri de spart conturi, doar prosti care-si introduc datele contului pe diverse site-uri sau programe descarcate in speranta ca vor primi ceva gratis pe metin.

| Karabatic a răspuns:

Nu exista hack-uri de acest gen, ci exista jucatori care cauta pe Google ceva gen,, hack yang metin2 ro'' intra pe un site,unde iti cere id parola de la cont regat,nume character si ce iti mai cere,te intreaba cati bani vrei si iti mai zice ca yangul va intra pe cont dupa un anumit interval te timp(interval in care cei care au creat siteul care este keylogger sa-ti sparga contul),tu fericit ca o sa ai bani dupa acel timp intri pe joc increzator,te loghezi si cand intri pe caracter, ai o surpriza care te da pe spate, contul e gol, unii se dau cu capul de pereti ca au stat la farmat nu stiu cate ore si au pierdut tot.
Eu iti recomand sa te lasi de acest joc care da dependent, iar daca te vei apuca sa joci corect si nu nu cauti hack-uri sau alte chestii

| Baby1233333 a răspuns:

Incearca http://www.filedropper.com/trigger-metinhackbygzn nu e de furat conturi dar merita.