| mafiot1 a întrebat:

Salut la jocul NFS Most Wanted 2012 cand intru in meniu mi se schimba kilometrajul parcurs in total? adica eu am de exemplu 150.0 Km iar cand stau in meniu fara sa fac nimic dupa 5 secunde se schimba si arata 155.0 Km mentionez ca acei kilometri nu i merg deloc cu masina.Va rog frumos sa imi spuneti de ce face asa? mentionez ca jocul il am cumparat din magazin deci este original si activat pe Origin

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

E un bug de afisaj. Ai incercat sa reinstalezi jocul? Pastreaza-ti salvarile si resintaleaza-l. Nu am gasit nimic legat de acest bug deci cred ca e un caz particular.

Răspuns utilizator avertizat
| PublicName330 a răspuns:

Trebuie sa-ti pastrezi salvarile jocului si sa-l reinstalezi sau modifica afisarile.