| anonim_4396 a întrebat:

La jocul PAYDAY The Heist, cand intru in joc imi ramane sageata pe ecran.In plus,apare si sageata din meniul jocului si e foarte deranjant ca atunci cand misc mouse-ul, deplasez doua sageti.Asta nu ar fi o problema dar sageata ramane si in timpul jocului si ma incurca.Cum scap de ea? FUNDA! 111

1 răspuns:
| KidBOX a răspuns:

Buna!

Intri in Start/Run si acolo tastezi:

C:\Users\numeleuserului\AppData\Local\PAYDAY

dupa ce ai intrat acolo vei observa un fisier numit renderer_setting tu va trebui sa il inlocuesti cu cel din arhiva asta:

http://www.mediafire.com/? qoln9vfszpe96t1

;) Pace!