| nistorsebi99 a întrebat:

La metin 2 ro sunt pe Virgo, regat rosu. Am o intrebare. Pot sa imi transfer itemele de pe regat rosu, dupa ce sterg caracterele, pe regat albastru? Nu am cine stie ce dar pentru lvl 1 - 20 sunt bune si nu mai trebuie' sa dau bani pe plusuri degeaba. Cine ma ajuta ii dau funda!

1 răspuns:
| GamerVlad a răspuns:

Din nefericire nu se poate asa ceva, am incercat chiar pe RO si am pierdut unele altele dar in schimb poti sa iti faci doua conturi, iar pe cel nou sa il faci tot rosu, transeri itemele si il duci in regatul albastru, si acolo transferi itemele cu cel nou facut pe regatul albastru.Stiu este greu si de durata dar altfel n-ai cum.