| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Salut, lamuriti-ma careva daca imi iau GTA 5 de pe steam, mai este nevoie de un cont rockstar games social club sau nu? Pot juca direct, doar il instalez din steam si gata? Stiu ca suna ciudat da nu inteleg happy.De exemplu la jocul GS:GO nu mai trebuie niciun cont doar il platesti pe steam il instalezi si te joci, jocul isi ia profilul de pe steam...intelegeti voi.Cel care ma lamureste are funda!

Răspuns Câştigător
| AndreiX8 a răspuns:

Pentru a juca online iti trebuie cont (cred ca si pentru single player). Prima oara cand am intrat in joc imi cerea sa ma loghez/inregistrez pe Social Club. Dupa ce m-am logat pe cont, pe Social Club contul meu era linked cu contul de Steam. Nu e greu sa-ti faci un cont Social Club.

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Pai daca vrei sa te joci online iti trebuie cont

| Adrian926a a răspuns:

Daca iti cumperi pe steam single player nu e nevoie de cont rockstars, daca te joci online iti trebuie si e foarte simplu de facut