| alexolis1 a întrebat:

Salut lume! Joc metin2 Fun si am nivel 80. Legat de itemele de 95, ele se pot face din epicele de 80+9 sau doar se cumpara din item shop? Si inca o intrebare. Am vazut ca pe mai multe forumuri pica arme/armuri in padurea rosie la nivelul +85 ( si ma refer la armurile de 66 si armele cum ar fi batalie, partizan...) este adevarat ca pica si in padurea rosie? si daca da unde si la ce monstri?
Cine raspunde la ambele intrebari primeste funda!

Răspuns Câştigător
| theprestige a răspuns:

Lasa metinu ma e cel mai de *** joc

1 răspuns:
| alexolis1 explică:

Nu mi-ai raspun la intrebare cum vroiam dar intretimp m-am lasat de metin...asa ca ti-am dat funda pentru. ca ai dreptate.