| P3TR3 a întrebat:

Salut.m-am apucat de metin2 ro
Ca sa imi fie mai frumos jocul, si pentru ca m-am enervat sa tot ascult aceeasi melodie in tot timpul jocului vreau sa bag eu niste melodii in alte metine mergea.dar in asta nu gasesc fisierul BGM laughing)))
De fapt nu gasesc nici un fisier din metin2 ro laughing)) DC? straight face

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Buna,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale,socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2