| Vetereanu69 a întrebat:

Salut m-am apucat de nfs carbon l-am downloadat, l-am instalat si cand dau sa intru in joc imi da o eroare cu don`t send. Folosesc Windows Xp Service Pack 2 pe un Notebook Hp Compaq NC 6220, am 1 GB Ram, placa video Intel(R) 915 GM/GMS, 910 GML Express Chipset si Procesor Intel(R) Pentium(R) M processor 2. 00Ghz 798Mhz.Cine imi spune cum sa fac jocul sa mearga primeste FUNDA si Vot!

1 răspuns:
| ogreaxel a răspuns:

Ai incercat sa il downloadezi si din alta parte? Ai bagat crack-ul?