| Anomaly080 a întrebat:

M-am apucat si eu de metin2 Alaska si vreau sa stiu ce e mai bine sa am pe arma pentru pvp: paguba medie sau paguba competentei?

Răspuns Câştigător
| Nigirishimete a răspuns:

Salut, daca vrei la 1 vs 1 iti trebuie arma rege.War mental iti trebuie cu pc si sura arme la fel, ninja arcas iti trebuie cu pgm la fel si saman depinde de rasa la generale sunt favorizate arme cu pc/pgm dar la 1 vs 1 nu se joaca cu arme pgm/pc.

1 răspuns:
| Marycel a răspuns:

Paguba Compententei cat de mare posibila daca o ai 31% esti boss, dar si 25% daca iti pica e bine, deci : Paguba Compententei.