| mitzaETS a întrebat:

Salut, m-am jucat air rivals dar m-am plictisit de el. Aveti voi un MMORPG mai bun?

1 răspuns:
| Stefan94 a răspuns:

Unu tot gen AirRivals dar ceva mai reusit este HIS (Heroes In the Skies) este o combinatie intre un MMORPG si un arcade shooter cu ceva simulare.
Are razboaie de control pentru teritoriu la care poti participa de partea Aliatilor sau a Axei.
Razboiul influenteaza preturile si reducerile la diverse obiecte din item shop.
Are si un fel de fierar din Metin2 unde poti cu planuri(blueprints) sa iti faci armele/piesele mai eficiente/puternice/rezistente ceea ce e destul de tare cand esti high level.
Pe langa zecile de piese pentru avioanele tale ai chiar peste 150 de avioane (aproximativ) ceea ce este un numar destul de mare pentru orice joc(bine ca Il2 sturmovik are 500 dar ala este doar single player).
In caz in care vrei sa joci si iti place poti sa intri la mine in flota,se numeste SilverHawks (momentan suntem putini, foarte putini dar toti jucam constant).
PS Noi suntem aliati (deci si tu ar cam trebui sa fi tot aliat sa intri in flota noastra)
PPS Daca chiar o sa-l joci trebuie sa ai grija sa nu faci upgrade la avionul propriu zis, doar la piesele lui caci Plane upgrade iti consuma Tech points iar avioanele tot aceleasi tech point-uri care sunt destul de limitate (primesi doua puncte pe level) iar upgrade-ul avionului oricum nu face mare lucru decat la level maxim se vede diferenta.