| LaGGeR1990 a întrebat:

Salut.
M-am mutat de curand in Germania si am cateva intrebari.

1. Daca cumpar Battlefield 4 pentru PS4 din Germania jocul va fi in Germana?

2. Daca va fi in Germana pot schimba limba in Engleza?

3. Am observat ca pe unele jocuri scrie "100% Uncut", ce inseamna?

4. Ce inseamna USK si PEGI?

5. Am inteles ca daca cumperi jocu' din Romania ar trebui sa fie in Engleza. Imi puteti da un site din Romania care poate transporta jocul in Germania. Sau nu se poate?

Astept un raspuns cat mai curand.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| LaGGeR1990 explică:

Unde vezi tu ca e in limba engleza?

| Catapufusel a răspuns:

Iti recomand site-ul Amazon.De acolo poti cumpara din Germania si are si varianta in engleza.

| LaGGeR1990 explică (pentru Catapufusel):

Imi poti cauta Battlefield 4 Premium Edition pe PS4 in varianta in engleza?
dau funda

| Catapufusel a răspuns (pentru LaGGeR1990):

Http://www.amazon.de/......_twi_2_gam ie=UTF8&qid=1428076897&sr=8-8&keywords=Battlefield (are atasat si limba engleza)