| Hainagiu_Tudor_1905 a întrebat:

Ma cam ia plictiseala si as dori sa imi recomandati un joc fain. Eu prefer unul cu grafica buna care sa fie survival, sau simulator ceva..chiar si shooter vreau doar sa fie interesante.
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| INedHelp a răspuns:

Salut. Daca vrei survival iti recomand The Forest, daca vrei shooter iti recomand Cs Go, Euro Truck e chiar bun pentru un simulator, sau daca vrei chiar si Fifa. 08-15. Sper ca te-am ajutat :3

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut incearca sa te joci jocuri multiplayer, cu prietenii sunt mult mai distractive

Bioshock 2
CrossFire
CS:GO
Farming simulator