| umbra142 a întrebat:

Salut, ma intrebam daca exista vreun hack pentru yang, daca stie cineva sa imi raspunda, va rog frumos, sau macar daca stiu vreo baza de date la metin 2 RO scorpius.

3 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Ma hack pentru yang nu exista ce vezi pe internet fake, hack care merge pe metin2ro este modpl (nu recomand) si nu ii efectiv pentru yang, are mantii speed si altele. Bafta!

| umbra142 explică (pentru barbutxxx):

Nu neaparat hack de yang, dar am auzit ca este ceva cu care poti baga monede dragon sau jetoane dragon

| barbutxxx a răspuns (pentru umbra142):

Nu este adevarat ce vezi pe you tube este fake, asta ar insemna sa spargi baza de date (MySql) si sa afli contul unui care are grad pe site si posibilitatea de a da monede ceea ce e foarte greu sau aproape imposibili.