| florinas112 a întrebat:

Salut ma joc mt2hammer de 2 luni si am un ninja bunicel asa cred.Am dexteriti strought life energi la tot echipamentul. Spuneti-mi si mie cum trebuie sa bonusez arma armurile si accesoriile. Daca imi dati un raspuns cu adevarat foarte bun va voi da funda.Am vazut pe unu care nu avea status si nici mod si mi-a dat o lovitura de 124k si nu era magie.Asa vreau si eu sami bonusez arma armura si accesoriile in cat sa ajung la fel de bun.Sa nu uitati ca dau fundita

Răspuns Câştigător
| passispass a răspuns:

Se numesc seturi.

Acestea contin asa Exemplu:
un set contra ninja
Coif:15% magie 10hh 5/8% otravire.
Colier[Lv. 54]1.5/2k pv 15% sageti 15% pumnal[sau separat cu 1.5/2k pv 15% pumnal 10 critic si 1.5/2k pv 15% sageti 10 critic]
Papuci[Lv. 29]1.5/2k pv 15% pumnal 10 critic.
Abanosi:15% pumnal 15% sageti 10hh.
Bratara[Lv. 54]1.5/2k pv 15% magie 10% semi oamenilor.
Sirius:8/12 tarie 10 critic si/sau 10 patrunzatoare 22hh[ninja+6, critica+6, patrunzatoare+6]
Posedata:15% sageti 15% pumnal 50 valoare atac.

La extrabonusuri Aparare/tare impotriva ninja (amandoua trebuie sa fie). Si aasa distrugi un ninja din 1-2-3 lovituri. Funda :*