| MyloveisJamaica a întrebat:

Ma joc shadow fight 2 pe un Samsung galaxy trend lite. Si cand dau pe turneu sau pe bodyguard sa ma bat se inchide instantaneu jocul si intra in meniu. Tin sa precizez ca nu i-am facut nici o actualizare. Din ce cauza se inchide jocul si ce trebuie sa fac sa nu se mai inchida. Dau funda mareee!

3 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Are un bug telefonul tau.Asta e nu poti face nimic(e din cauza telefonului)

| MyloveisJamaica explică (pentru angemon500):

Nu e din cauza telefonului ca si alti playeri se plang ca li se inchide jocul si nu au toti Samsung galaxy trend lite

| superoidxxl a răspuns:

Dezinstaleaza-l si mai instaleaza-l odata iar daca nici atunci nu merge dezinstaleaza-l si atunci si instaleaza-l in alta zi.