| ccart0fprajitt a întrebat:

Salut, ma plictisesc pentru ca nu am un joc care sa-mi placa si pe care sa ma stabilesc.Imi puteti spune jocuri browser de orice tip (sa fie online) in afara de cele de pe facebook, farmerama, barnbuddy, fermavesela,molehilempire, howrse,ogame,bitefight,skyrama,cityrama,ikariam,grepolis ,gladiatus,miramagia,the west,forge of empires, seafight,lagoonia,gaia online, eREPUBLIK,clubpenguin,battlestar galactica, fantasyrama,ice age online,rising cities,pirate storm,dark orbit, drakensang online, war of titans, imperia online, travian si alte jocuri cu grafica nedezvoltata... pe acestea le-am jucat si multe nu mi-au placut... plzzz continuati lista cu alte jocuri pe care nu le-am precizat (fara jocuri de fete)

8 răspunsuri:
| eSimRo a răspuns:

Recomand un joc online superb, pe mine m-a captivat!
Este gen eRepublik, in momentul de fata suntem cuceriti de Unguri si am avea nevoie de ajutor!

http://erevolution.ga/

| seby00 a răspuns:

Joaca battlestar galactica online server sagittaron contacteaza user seby770

| Lovenux a răspuns:

Uite poti juca ( minecraft.ru,gta san andreas samp metin 2, mu ) funda imi dai

| ccart0fprajitt explică (pentru Lovenux):

Am zis clar, BROWSER, nu client

| Lovenux a răspuns:

Uite poti juca tankionline.com

| rikiki a răspuns:

Pirate Storm
Goodgame empire sunt jocuri pe browser daca nu cauta bigpoint.com ca sunt mai multe categorii de jocuri

| valentinValentin a răspuns:

Incearca big farm si jocurile din gama goodgame funda?

| roxy2011 a răspuns:

Pai poti sa te joci Meitn2ro, 4Story, CrossFire, MineCraft, gta si altele