| adrianovidiu44 a întrebat:

Salut ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste jocuri curse auto sa fie cat mai noi posibile daca se poate, nu conteaza cerintele.

Răspuns Câştigător
| HighDefinition a răspuns:

Incearca:
- Seria Need for Speed ( NFS )
- Blur
- Test Driver Unlimited 1 si 2
- Split Second
- Burnout Paradise
- FlatOut 2 sau Carnage
- F1
- GRID
- DiRT 3

1 răspuns:
| appaK a răspuns:

Nu prea sunt jocuri noi de racing care sa fie bune. Poti sa joci Need for Speed Rivals care e blocat la 30 de FPS si se misca in poze si e nasol rau de tot. Poti sa joci F1 2013 care e foarte fain daca ai volan. Orice joc Trackmania, toate sunt faine chiar daca nu sunt asa de noi. GRID 2 mai e fain chiar daca nu e asa nou. Cum ti-am mai zis. Jocuri de racing noi nu prea sunt.