| BMwAndeds a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu aceste intrebari RolePlay? Multumesc. Dau funda + vot
Esti soferul unei motociclete; dintr-o data auzi sirenele politiei, care te trage pe dreapta, ce faci?:
Trag pe dreata si opresc motorul si cooperez cu politistul.
Nu-l bag in seama si-mi vad de drum.
Incep sa scot pistolul si sa-l impusc, iar daca ma omoara, incep sa-l injur pe /b.

1.Ai voie să faci tapping pentru a merge mai repede cu motorul?:
abig grinoar în urmăririle cu LSPD.
bbig grina.
c:Nu.

2.Care dintre următoarele anunţuri publicitare este corect?:
a:Vând droguri la gara, sunaţi la mine.
b:Vând casă modestă pe Richman 72, spaţiu de joacă şi curte amenajată.
c:Vând pistoale cu apă.

3Cum poţi ajunge pe o distanţă mai mare într-un mod corect?:
a:Încep să fac BunnyHop pentru a ajunge mai repede.
b:Închiriez o maşină sau chem un taxi.
cbig grinau /re să mă ajute un admin.

4:Care dintre următoarele situaţii NU este MetaGaming?:
a:Urmează să fiu arestat şi chem toţi prietenii pe PM să mă ajute.
b:Îmi sun prietenul folosind comanda /call şi îl chem pe la mine.
c:Scriu pe chatul IC numele oricărei persoane pe care nu le cunosc.

5.Ce faci dacă vezi un jucător ce încalcă regulile?:
a:Îl ignor şi îmi văd de treaba mea.
b:Încep să îl înjur, spunându-i că greşeşte.
c:Folosesc comanda /report şi informez administratorii.

6Este permis să prescurtezi cuvintele pe chatul IC?:
a:Nu, este interzis.
b:Normal, pot face asta doar pe chatul IC.
c:Le pot prescurta oriunde vreau eu.

7:Un ofiţer te opreşte în trafic, ce vei face?:
a:Trag pe dreapta, urmând să îi prezint actele.
b:Scot pistolul şi încep să îl împuşc.
c:Încep să îl înjur, că cine este el să mă oprească.

Va rog frumos ajutati-ma dau FUNDA + VOT! Multumesc

1 răspuns:
| ProGamingAndrei2002 a răspuns:

Salut! La aia cu motociclete e prima varianta. La aia tapping mi se pare ca nai voie (deci optiunea a treia). La aia cu anunturi publicitare normal ca e a 2 varianta. La aia cu,, cum sa ajunci mai repede,, e a doua varianta. La intrebarea cu metagaming chiar nu stiu. La aia cu ce fac dava vad ca incalca regulile cineva e varianta 3. La aia cu chatul IC varianta 1. Iar la ultima intrebare e varianta intai.

Sper ca te-am ajutat!