| MafioT69 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine cu ceva?
Am loat un gamemode de pe internet(Ro-Streets), am facut tot in xampp dupa si am pus si pe phpmyadmin iar cand il pornesc zice
[MYSQL]Connection succesful!
Iar cand intru pe server ma inregisterz si cand vreau sa ma loghez zice ca parola este incorecta, va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| AndreiX8 a răspuns:

Asta datorita faptului ca nu s-a conectat corect verifica mysql_connect, SQL_HOST "localhost", SQL_USER "root", SQL_DB "numele.sql uploadat in baza de date", SQL_PASS "".

Cel mai probabil nu ai uploadat baza de date, vezi ca in folderul cu serverul ai un text cu extensia.sql, ala il uploadezi pe http://localhost/phpmyadmin, ai grija sa ai creata o baza de date cu numele.sql-ului ala (ce se afla inaintea.sql) si acolo o uploadezi.
Cred ca sigur nu ai uploadat baza de date sau xampp nu merge corect, eu folosesc wamp.

Daca nu ai inteles lasa reply si iti explic mai bine.