| Vataselu_Alexandru_1997 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta si pe mine cu o problema?
Incerc sa creez un site si la pagina de contact as dori sa pun un form care sa trimita mesajul direc pe mail-ul personal(Gmail) stiti cam ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| PengiunS a răspuns:

E putin mai greu ceea ce vrei tu sa faci... nu cred ca as avea rabdare sa iti explic aici pentru ca e mult de explicat si ai nevoie si de experienta, in schimb poti sa cauti pe google "contact form html" dupa care creezi un formular pe unul din acele site-uri si iti genereaza ei un cod automat pe care trebuie doar sa il pui pe site.

| Vataselu_Alexandru_1997 explică:

Am facut asta si tot nu primesc nimic