| ioana1cool5 a întrebat:

Salut.ma puteti ajuta si pe mine cu un cont de stardoll? imi puteti spune cum sa fac fac camerele daca nu sunt superstar?
funda

Răspuns Câştigător
| Ştrumpfiii a răspuns:

straight face Pai nu stiu cum sa zic, la inceput primesti 2 camere si pe urma primesti Starcoins [acum] sau Stardollars.Cumperi chestii si in partea jos dreapta dai save changes.

2 răspunsuri:
| FashionCellia a răspuns:

Cati bani ai? Da-mi contul si-ti fac,si crede-ma nu sunt hacker,am ajutat de mai multe ori o fata,daca vrei da-mi un mesaj, sunt cellidesigner, te pup

| ioanateo a răspuns:

Pai la inceput primesti 2 camere care sunt deja puse lucrurile(Numai la o camera), daca nu iti place, poti sa pui lucrurile astea unde vrei daca mai vrei alte lucruri, apasa pe suiteshop(el se afla mai sus unde scrie save suite) si apoi alegi un lucru p care vrei si apasa buy si l-ai cumparat...cand ai terminat, nu uita sa apesi save suite ca dupa aia lucrurile stau dezordonate.big grin sper ca ti-am fost de ajutor! (P.S. numele meu pe stardoll este ioana_teo daca vrei sa ma pui prietena si numele tau care este?)