| NoOoD a întrebat:

Salut, maine seara se va deschide un metin2 privat si nu stiu cum sa fac playeri sa vina p.s Metin Nou deschis Cucerirea-Pamantului cel mai tare server de Metin din Romania chiar si din Europa. Se v-a deschide maine seara va asteptam cu suprize si multe cadouri! Intrati pe pagina https://www.facebook.com/......0665918172

1 răspuns:
| GamesDaniel99 a răspuns:

In cazul in care mai joci si alt mt ai putea sa faci reclama acolo, pe facebook sau poate chiar pe alte jocuri multiplayer. Ai putea sa dai niste itm gratis sau cv gen la primii jucatori sau la cei care iti fac reclama. Sper ca ti-am fost de ajutor.