| anonim_4396 a întrebat:

Salut membrii TPU,pasionatilor de jocuri am sa le pun si eu o intrebare.
Spuneti-mi si mie niste jocuri cool,gen shootere,actiune un joc cu masini misto,de most wanted cel nou m-am lamurit,controlul masinii e super praf si m-a scos din sarite.
Acum recent am terminat de jucat Medal Of Honor:Warfighter,Call of Duty: Black Ops 2, si am ramas in pana de jocuri, si mor de plictisealalaughing.

Răspuns Câştigător
| AditaaF a răspuns:

Igi 1,2; Nfs:Carbon, Undercover, Shift,...; Delta Force Black Hawk Dawn; Max Payne 1, 2, 3; Gta San Andreas, 4; Funda daca crezi ca o merit :d

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat