| Teo_Teo_1975 a întrebat:

Mi-am cumparat acum o saptamana gta V. M-am jucat mai mult in story mod iar apoi am incercat sa ma joc pe gtao. A mers, mi-am facut un caracter am facut o cursa apoi l-am inchis. Iar astazi am incerecat sa ma joc gtao se incarca iar apoi se aude sunetul ca atunci cand ridici volumul din windows si apoi s-a inchis. Exista metode prin care pot repara problema asata?

3 răspunsuri:
| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Poate daca reinstalezi jocul.

| Teo_Teo_1975 explică (pentru Lazar_Sorinel_1994):

Si cum pot salva tot ce am facut pe story mod?

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Cauta fisierul jocului si acolo ar trebui sa ai salvarile. Le copiezi in alta parte, il reinstalezi, si pui salvarile inapoi.