| Ionut2143 a întrebat:

Salut
Mi-am descarcat ets 2 si imi merge cam sacadat. Eu zic ca am pc destul de bun.
Am urmatoarele:
-placa video este ATI Radeon HD 4300/4500 Series
-3 gb ram
AMD Athlon(tm) X4 630 Processor 2.80 GHz

Ce ii de facut daca imi sacadeaza.Imi merge bine doar la rezolutie slaba...

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Placa video este o flasneta, la ce te astepti? Ia-ti si tu o placa video mai buna!

| Ionut2143 explică (pentru Jipa95):

Ce placa video imi recomanzi? si decenta din punct de vedere financiar big grin

| Jipa95 a răspuns (pentru Ionut2143):

Http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/
Ruleaza multe jocuri foarte ok, intra si tu pe youtube si uita-te.

| Ionut2143 explică (pentru Jipa95):

Sincer nu as da 250 lei pe o placa video..hai ca pana in 150 mai merge.

| Jipa95 a răspuns (pentru Ionut2143):

laughing prietene, pana in 150 lei cauta-ti si tu SH, caci astea noi pana in 150 lei sunt apa de ploaie, marea majoritate sunt de multimedia, abia ruleaza un joc.