| Atat98 a întrebat:

Mi-am facut cont pe steam si la unele jocuri imi cerea sa scriu data mea de nastere, din greseala am setat data ca fiind din 98 si din acel moment cand vreau sa accesez unele jocuri imi spune ca nu am dreptul la acel material. As dori sa stiu cum pot schimba data de nastere fara a imi face un alt cont de steam. MULTUMESC!

1 răspuns:
| tdbmarius a răspuns:

Nu poti sa iti schimbi data nasterii pentru ca steam iti calculeaza el ce varsta ai si ar fi ilogic sa te lase sa iti schimbi data deoarece tu nu cresti doi ani in unul.Cel mai bine daca nu ai apucat sa cumperi jocuri pe steam este sa iti creezi alt cont si ai grija cand il faci.