| iGoxi a întrebat:

Mi-am facut o adresa de mail noua si când imi fac cont pe diferite jocuri/site-uri imi spune ca voi primi un email de confirmare dar nu primesc NIMIC, dar pe alte adrese de mail primesc...Cum fac?
Sau macar imi spuneti va rog frumos cum as putea sa sterg un cont de mt2ro daca nu mai stiu id si pass?

Răspuns Câştigător
| Costy9991 a răspuns:

Probabil ai pus la adresa de email @yahoo.com de aceea nu primesti nimic, pune @yahoo.ro si o saa primestiwinking Funda?