| Macarie_Mihai_1992 a întrebat:

Salut, mi-am facut un server de minecraft 1.8 cu spigot dar eu nu pot sa intru pe el deoarece e premium, ma puteti ajuta sa il fac nonpremium, am windows 8

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Te duci in folderul unde ai serverul si cauti server.proprieties. Deschizi cu NotePad si cauti online-mode, iar acolo scrie true adica adevarat. Tu il treci pe false (fals), iar serverul o sa mearga si pe non-premium. Setarea asta e facuta pentru cei care au jocul cumparat, deci nu te ingrijora daca o lasi pe false.