| Denis0699 a întrebat:

Salut.Mi-am instalat de curand far cry 4 dar cand il deschid imi apare o ferestra mare neagra si ramane asa... si 2 zile daca il las. Am procesor de 2.7, 4gb ram, placa video 2gb. Cum rezolv? Cauza?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Infinitul black screen care multora printre care si eu am intampinat aceasta problema. Intr-un final am reusit sa pornesc jocul cu un procesor pe 2 nuclee. Urmareste intocmai acest tutorial, si nu vei da gresi, la mine a functionat, nu mai iau BS
https://www.youtube.com/watch?v=-TNIA3-J8fc

| RaduTN a răspuns:

Nu ai sistemul pentru Farcry 4, joaca-te farcry 3, poate el iti merge.

| Niiiicu a răspuns:

Deoarece e piratat, de aia nu iti va merge, si nu merge la multa lume

| Anonimus197568 a răspuns:

Inainte sa instalezi un joc uita-te si tu la cerintele minime sa vezi daca te poti juca. La cerintele minime far cry 4 cere MINIM i5 si 6 gb de ram, deci e normal aa nu ti.l porneasca cand tu ai pro eaor se 2, 7 ghz si4 gb de ram