| Nicu02 a întrebat:

Mi-am instalat de curand gta 4 intru in joc toate frumoase... iar cand dau sa ma joc merge foarte prost, merge in reluare, nu stiu ce sa fac, dar cred ca este din cauza monitorului deoarece este cam vechi... voi ce credeti?!

Răspuns Câştigător
| cotinel a răspuns:

Salut hai ca am si ras putin uite monitoru-l nu are nici ce-a mai mica treaba cu faptul ca jocul se miosca greu ok asta inseamna ca iti trebuie un calculator mai performant deoarece tot ceea ce monitorul face este sa ia informatiile primite din calculator si sa le puna in fata ta, in fine pentru rezolvarea problemei mergi in setari si ar trebui sa gasesti undeva Video Settings sau ceva de genul apoi acolo da si tu totul mai mic ca sa se miste mai bine daca nu ai inteles lasa un mesaj explic iar. sper sa te ajute

| Nicu02 explică (pentru cotinel):

Am dat la Video setting le-am dat cat de mici se putea dar tot asa face! Mersii! pentru ajutor

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Http://computergames.ro/......ft-auto-4/
Acelea sunt cerintele minime de sistem pentru gta 4. Daca pc-ul tau nu le indeplineste, normal ca abia ti se va misca jocul.