| Nicu02 a întrebat:

Mi-am instalat de curand gta 4, merge sa ma joc dar vreau sa iau si eu taxiul si nu stiu cum pot face asta! Va rog ajutati-ma... dau funda si nota cea mare la raspunsul cel mai bun!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e taxiul langa tine, tii apasata tasta ENTER sau F, nu mai stiu exact care e tasta cu care intri in masina. Nu uita, sa tii apasata tasta ca numai asa intri in taxiu ca si client, altfel furi masina!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cobra56289 a răspuns:

Trebuie sa fluieri parca se facea din tasta E sau R dar trebuie sa fie langa tine