| Ciurlica_Cretu_Irina_1997 a întrebat:

Salut mi-am instalat minecraft pe notebook(pe laptop). E un mod foarte fain, furniture si nu stiu cum sa mi-l pun. Am tot incercat cu videoclpuri si tutoriale, dar tot nu reusesc. Am instalat forge pe install client si am modul furniture de pe My Crash Fish. Ma ajutati va rog?

1 răspuns:
| BPAndrei a răspuns:

Nu le am foarte bine cu modurile, dar pot sa iti spun ca in Minecraft Direwolf 20 si Monster au integrat in ele treaba cu mobilierul (aici vorbesc de Minecraft FTB, n-am jucat niciodata vanilla)