| Bro_Bogdan_1998 a întrebat:

Salut mi-am luat laptop ASUS K751LK-T4074D si am incercat sa ma joc metin2RO si nu merge deloc. Cand pornesc jocul imi intra dar dar nu se vad corect toata grafica am facut si screen:
http://postimg.org/image/rwmh7bnv1/
PS: E singurul joc care imi face asa!

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Este o problemă la placa video, poate nu ai instalat corect driver-ul.

| Bro_Bogdan_1998 explică (pentru FemeiaPisică):

Pai daca e singurul joc care imi face asa? nfs the run merge la ultra, rivals tot la fel si nu merge metinul?laughing

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Bro_Bogdan_1998):

Instalează net framework 3.5, şterge metinul şi reinstalează-l din nou.

| Bro_Bogdan_1998 explică (pentru FemeiaPisică):

Am facut si asta, privatele merg fara nicio problema...numai RO nu merge...straight face