| Manea_Dani_2000 a întrebat:

Salut, mi-am luat recent jocul Wolfenstein The New Order, dupa ce am instalat tot...cand pornesc jocurl imi apare urmatoarea eroare :,, The program can't start because bink2w64.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem. " ce pot face ca sa repar aceasta eroare, raspuns va rog...Dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

E problema de la crack, cumpara-l de pe steam ca sa joci fara probleme!

1 răspuns: