| Triple3XH a întrebat:

Mi-am luat un telefon Vodafone Smart si as vrea niste jocuri faine. Cele din android market sunt naspa rau si as vrea un site de jocrui pentru telefonul meu. Cel mai important:jocurile sa mearga si sa nu aiba virusi

Răspuns Câştigător
| LegoLegolas a răspuns:

Pai in primul rand nu stiu ce OS are.Stiu ca astia de la Vodafone au telefoane cu Android... Daca are OS propriu atunci da pe zedge da intra de pe mobil, si vezi daca telu tau ii in lista de-a acolo.