| Andrei2991 a întrebat:

Salut, mi-am rezervat windows 10dar nu am primit nicio notificare, de update-uri nu este nevoie, iar am incercat chestia cu wuauclt.exe /updatenow si nu spune nimic...

4 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Daca nu ai liceenta cumparata la windows nu primesti update la win10. mai asteapta vreo luna si il iei piratat de pe net

| anonim_4396 a răspuns (pentru HuShEr):

Si daca laptopul a venit cu win 8 activat din fabrica, pot spune ca e cumparat sau?

| Andrei2991 explică:

HuShEr - Scrie oficial ca si cei cu copii piratate vor primi ubpgrade-ul. Cred ca nu este upgrade-ul compatibil cu TravelMate P253-M

| HuShEr a răspuns (pentru Andrei2991):

Poti verifica daca este compatibil sau nu. exsista pe siteul Microsoft un tool care iti spune asta. si ramon daca vine cu win din fabrica are licenta valida