| anonim_4396 a întrebat:

Salut,mi merge cs go cu 2, 50 gb ram(1 usable), procesor amd athlon(tm)64 x2 dual core processor 4600+ 2.40 GHz, windows 7, placa video GeForce 6800 xt? raspundeti doar daca stiti sigur, va rog! big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot spune ca nu cred sincer. Minim 4 gb ram ar fi ok, un dual core de la Intel, amd-ul acela este slab ce-i drept, foarte slab, iar windows 7 ti-l pune in cap cu totu, placa video este idem al limita.
Poti incerca tu singur sa iti iei steam, sa iti iei un cs:go de la cineva, sau sa imprumuti un steam de la un prieten doar pentru a testa, dar ma indoiesc ca va merge.

| AlexDFY a răspuns:

Nu o sa mearga, pc ul tau e extrem de slab.