| Roman_Andrei_1999 a întrebat:

Mie imi merge assasins creed 5? Am asa: procesor Intel (R) core i7-4720HQ CPU 2, 60GHz 2, 59GHz, ram 4gb 3, 89 usble Windows 8.1 pro instalat pe 64 -bit. Alte jocuri sutare ceva daca vreti sa imi mai spuneti.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ce placă ai?

| why1so1serious a răspuns:

Assassin's Creed Unity Minimum Requirements
CPU: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
CPU Speed: Info
RAM: 6 GB
OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 50 GB
Nu prea cred din moment ce nu ai ghz şi ram destul cât cere minim
Cât despre jocuri shooter e cs: go, Team Fortress 2, call of duty, Wolfenstein The New Orde şi bioshock.

| Ioan_Ioan_1988_nuaF a răspuns:

Da! Jocul o sa iti ruleze foarte bine!