| mateiais a întrebat:

Mie nu-mi merge minecraftul imi da o eroare cand dau play si imi apare mult scris pe o pagina alba ceva cu opel gl si java. Java l-am instala si opel gl dar tot nu merge ce pot face?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Cauatma pe itsoft_2011 mess si rezolvam problema intru eu la tine si te rezolv

sau daca nu vrei uite aici rezolvarea

https://www.youtube.com/watch?v=Jw696rI4oxc

1 răspuns:
| ALEXXXL19 a răspuns:

Daca l-ai descarcat de pe pagina oficiala sa stii ca ala nu merge nu stiu excat de unde l-am descarcat dar stiu ca scrie pe acolo de unde sa il descarci si ala mege. Bafta