| P3TR3 a întrebat:

Salut..nu cred ca am postat unde trebuie dar sunt foarte stresat / enervat / speriat...
Am inceput sa joc metin2 ro si am vrut m2mod pl...
Si am descarcat un "mod pl" de pe net si acum imi apare un virus (am dat scan cu eset smart security) in C://program filles si nu mai dispare.
I-am dat stergere cu antivirusu', am incercat ca tot omul : CTRL + D / Click dreapta + delete dar nu merge nici asa..am luat si unbloker (sau cum era programul acela sa sterg tot ce vrei) si nu merge nici cu el.
Am dat intr-un final delete cu eset smart dar tot apare dupa restart si imi infecteaza si alte programe sad CUM SA SCAP DE EL!?

3 răspunsuri:
| BlaDe17 a răspuns:

Simplu : reinstalezi windows.

| P3TR3 explică (pentru BlaDe17):

Si alta varianta nu mai am? straight face De fapt nu stiu nici eu..pt ca am intrat si in safe mode...si imi da eroare pana si in safe mode.

| BlaDe17 a răspuns (pentru P3TR3):

Pai daca antivirusul nu l-a putut opri nu ai alta varianta.
Hai ca nu e asa greu sa dai un format, dureaza foarte putin daca ai si PC-ul mai performant happy