| skat a întrebat:

Salut nu stiti cum pot lua bug la experienta pe metin si nu stiti ce bonusuri imi trebuie ca sa fiu bun si la duel si la crescut

Răspuns Câştigător
| R3ady01 a răspuns:

Salut! BUG pe metin de exp foarte rar intalnesti darexista inel de exp.

Uite niste seturi universale pentru duel si bataie cu mai multi etc:
Armura, papuci, colier(toate-s la fel): Sabie, pumnal, 2 maini, sageti si pv(la pv este 2k 3k 5k depinde de metin)(15%,20%,25% depinde unele metinuri variaza vezi si thu la aparari)
Arma: Critica, patrunzatoare(10, 15,20% depinde, variaza vezi pe metin) inteligenta pentru saman si sura, putere pentru war, dexteritate pentru ninja, si in cele din urma trebuie hh(semi-om) (15, 20% depinde de metin)
cercei: sabie, pumnal, 2maini, sageti si hh(Semi-om) (15, 20,25% depinde de metin)
bratara:aparare magie(10, 15,20% depinde de metin),hh, regenerare pv, critica sau patrunzatoare nu mai stiu exact vezi pe metin.
coif: regenerare pv, aparare magie, hh si restul nu mai sunt importantewinking
scut: int/dex/pentru/ depinde ce caracter esti, dupa este imun la necunostinta si hh. Atat astea sunt seturi pentru pvp(player vs player) daca vrei si pvm(player vs monstri) da-mi un id de mess de-al tau.