| Assassin_3792 a întrebat:

Nu stiu ce am patit la tastatura, scrie ciudat chiar acum ma chinui foarte mult sa scriu calumea! Eram intr-un joc si nu stiu pe ce am apasat sau ce am facut si de atunci asa scriu :

um6n = u
i= = i ( am pus doua = ca asa e )
p- = p
fg= f
gb= g
hn = h
l¥ = l
Dar acum cateva ore s-a intamplat si azi de dimineata mergea, stii cineva rezolvari?

2 răspunsuri:
| EdKode a răspuns:

Incearca sa chimbi driverul tastaturii, daca s-a intamplat din senin, fara sa o uzi sau mai stiu eu ce.

http://softwiki.info - programe, sfaturi si asistenta gratuita pentru calculator

| mishi221 a răspuns:

Mi s-a intamplat sa ud tastatura cu ceva vezi amintesteti ca si mie imi scria 6 de i si un e cand apasam pe i daca ai udat cu ceva suc trebuie sa-ti iei alta