| Rony56 a întrebat:

Salut
pe gta san andreas vreau sa intru in masina cuiva dar sa nu o conduc eu. adica sa conduca altul si eu sa stau in masina, dar nu la volan. pe san andreas multi player( samp ) daca apesi G intri in masina cuiva si te duce el. de ce nu merge pe gta singleplayer?

1 răspuns:
| Delliric1 a răspuns:

Clientul ăla sa:mp e mai mult decât o modificare modică a GTA-ului, pentru a putea juca multi-player, dacă ai observat, poţi folosi Deagle | M4 până şi Rifle la „ G " pe Sa:Mp. GTA-ul nu permite aceste lucruri, aşa a fost conceput...