| Bendes a întrebat:

Salut pe League of Legends atunci cand il deschid nici nu imi arata butonul play disponibil ca,, The launcher has experienced an error.Please restart this application'. Ce fac l-am reinstatat la fel face ...inainte imi mergea... acu ce are PLS dau FUNDA (am win7)

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Eu cred ca este o problema de la Windows, ca nu il mai 'suporta'. :-\
Mi-am reinstalat LoL ieri si am inceput sa ma joc iar, dupa o pauza de vreo 4 luni.