| Dany02042001 a întrebat:

Pe MineCraft pe multiplayer sunt niste playeri care au coduri adica isi dau gamemode. EU nu au op si daca scriu in chat /gamemode 1 zice ca nu au acces. Cum fac sa am cod de creativ adica sa stau pe servere multiplayer cu creativ dar fara op sau acces? Funda. Multumesc.

1 răspuns:
| kr3mos a răspuns:

Nu se poate aia primesc de la admini si sa nu imi zici mie ca este cod de gamemode ca am avut si eu server de minecraft si nu am intilnit asa ceva