| sebistelistu2010 a întrebat:

Salut pentru cine joaca metin imi spuneti si mie ce trebuie sa pun pe fiecare item pentru pietrele de 90 adica armura:... koif:...
arma:... etc etc pentru toate item

1 răspuns:
| fethStreet a răspuns:

Buna, imi pare rau as vrea sa te ajut dar in materie de jocuri video nu ma prea pricep eu zic sa consulti un prieten deal tau care se pricepe sau un site specializat de asta sa stii ca sunt asa-zisele FORUMURI, frecventate de catre aceste intrebari iti recomand forumul 4metin : http://4metin.ro
Daca te-am ajutat nu uita de FUNDA!