| RaiN47 a întrebat:

Peste cateva saptamani imi voi cmpara un laptop :D (abia astept) si am un buget de 2199 lei pe care nu pot sa-l depasesc. Momentan am gasit acest laptop Lenovo >--- http://www.emag.ro/......DC2LLBBBM/
Este bun... vreau sa fac programare ca incepator pe el si putin mai mult pentru gaming (setari medii, dar asta e bugetul). Daca gasiti ceva mai bun imi puteti recomanda, dar pana in 2199 lei... MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

La un asa pret este foarte bun! Mai bun de atat NU ai sa gasesti! Bafta!