| CuTup3u a întrebat:

Poate ati auzit ca se deschide cel mai tare sv privat Metin2OldTimes, si as vrea un sfat, ce caracter sa ma fac?

Stiu ca waru e bun la farmat, dar e slabut la pvp... toti baga sabie pe set. Samanu nu e nici el bun dar nimeni nu baga clopot si pot sa imi dau buff. Pe sura toti au magie si e foarte slab. la ninja cresc greu... As dori un sfat de la dumneavostra cu ce ar fi cel mai bine sa ma fac, as dori cu cateva detalii! va multumesc!

1 răspuns:
| SiLaS a răspuns:

Sura nu are cum sa fie slab, si este la fel de bun la farmat ca si warul.